Za varne šolske poti z Anjo in Markom

Za varne šolske poti z Anjo in Markom 2022-08-30T21:08:00+01:00 Za varne šolske poti z Anjo in Markom

Anja in Marko na Izlakah in v Kisovcu

Šolski zvonec oznanja pričetek šole. Počitnic je konec in čas je, da se otroci vrnejo v šolo. Da bo njihova pot v šolo in domov čimbolj varna, smo na Izlake in v Kisovec povabili Anjo in Marka. To sta superjunaka AMZS, ki čez celo leto skrbita za varne poti otrok in šolarjev, ki bodo zasedli šolske poti, pločnike, prečkali ceste in vstopali in izstopali iz avtomobilov, avtobusov, ...

Preventivna akcija "Še 365 dni" je le eden od ukrepov, ki jih izvajamo pred pričetkom šole. Ko se bosta Anja in Marko vrnila v Ljubljano, bodo namesto njiju na Izlakah in Mlinšah njuni silhueti. Ali ste jih morda opazili?

Vsakokrat ko jih opazite zmanjšajte hitrost in povečajte vašo pozornost, saj se nahajate v območju, kjer je veliko šolarjev. Za vašo skrb se vam najlepše zahvaljujemo. Najbolj pa bodo tega veseli otroci, ki se prometne varnosti in prometnih pravil še učijo.

Vsem vam želimo varno in srečno vožnjo šolarjem pa varno pot v šolo in domov.