Mednarodno modelarsko tekmovanje na jezeru Margonara

Mednarodno modelarsko tekmovanje na jezeru Margonara 2024-04-17T12:28:00+02:00 Mednarodno modelarsko tekmovanje na jezeru Margonara

Jaro in Romana sta se v dneh od 13. do 14. 4. 2024,  udeležila mednarodnega modelarskega tekmovanja v Italiji. Krožne dirke so že drugo leto zapored  potekale na jezeru Margonara. Letos  je bilo na tekmovanje, ki poteka v  8 kategorija,  prijavljeno rekordno 104 modelov čolnov.  Jaro je tekmoval v treh kategorijah in sicer Hydro 1 v kateri je zasedel 8. mesto, Eco Expert v kateri je zasedel 5. mesto, najboljšo uvrstitev pa je zabeležeil v kategoriji Hydro 2, kjer je premagal vso konkurenco in zasluženo zasedel 1. mesto. 

Na tekmovanju je sodeloval tudi Mitja Jerič, ki je v kategoriji Hydro 1 in  Mini Hydro zasedel odlično drugo mesto. 

Čestitke za odlične rezultate!