Brezplačni obnovitveni tečaj prve pomoči

Brezplačni obnovitveni tečaj prve pomoči 2022-03-31T08:04:00+02:00 Brezplačni obnovitveni tečaj prve pomoči

Brezplačni obnovitveni tečaj prve pomoči, vozniški izpit že več kot 15 let, nudenje prve pomoči ...

Avto-moto zveza Slovenije v sodelovanju z območnim združenjem Rdečega križa Zagorje in Avto moto društvom Izlake  organizira brezplačni obnovitveni tečaj prve pomoči.  Tečaj bo v torek 19.4.2022 ob 17. uri v večnamenski sejni sobi PGD Izlake, Izlake 44. Vsebina  tečaja je namenjen vsem, ki imajo vozniški izpit že več kot 15 let. 

Število udeležencev je omejeno na največ 30, zato vas vabimo da se čimprej prijavite. Prijavite se na spletnem naslovu www.amzs.si/prva-pomoc (v seznamu društev poiščite Izlake in nato kliknite na Prijavnica), kjer dobite tudi dodatne informacije. V kolikor nimate elektronske pošte oziroma ste nevešči izpolnjevanja elektronskih prijavnic, nas pokličite na telefonsko številko 069 902 700 in uredimo.

Vabljeni